Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy dyrektor Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 marca 2019 r. o 14:01 Powrót do artykułu
Teraz to już pewne, konwencja PiS będzie w CSK!
 Piotrowi z bedzie wprowadzał sztandar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan się zna na kulturze? Czy aby legitymacja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem, że ten Krakowski naprawdę ma łeb na karku i jest świetnym strategiem, więc na pewno da sobie radę. Franaszek przecież był polityczny jak wiemy, a pensji wg bip miał 14 tys. brutto. A platforma z psl stamtąd praktycznie nie wychodziła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem, że ten Krakowski naprawdę ma łeb na karku i jest świetnym strategiem, więc na pewno da sobie radę. Franaszek przecież był polityczny jak wiemy, a pensji wg bip miał 14 tys. brutto. A platforma z psl stamtąd praktycznie nie wychodziła
Wypisz - wymaluj apolityczny misiewicz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawód dyrektor :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z pisem, z pisem Precz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze w koncu skonczy sie robienie banerow na Czarne Marsze i pikiety Kodu przez pracownikow CSK i w ich godzinach pracy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Marek, dużo sukcesów w nowej pracyma kundelki niech ujadają bo w końcu za to im płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze że zawłaszcza w końcu po to wygrali wybory, mieli zostawić tych pełowsko -pezetelowskich kombinatorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ten facet potrafii pracować gdzies dłuzej niz 15 miesięcy, zawsze odchodzi z hukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Marek, dużo sukcesów w nowej pracyma kundelki niech ujadają bo w końcu za to im płacą.
 Tomek zajmij sie pociągami i nie komentuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Miskur to nigdy  w platformie ani psl nie był.To człowiek prawicy zawsze związany pracą z niejakim leszkiem burakowskim i krzysztofem grabczukiem.popierany był zawsze przez dostojników kościoła w chełmie. Dziwi fakt że PIS się osmiesza i odwołuje co parę dni miesięcznych dyrektorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze że zawłaszcza w końcu po to wygrali wybory, mieli zostawić tych pełowsko -pezetelowskich kombinatorów
 a właśnie że tak,  peło powinno rządzić do końca świata a nawet jeszcze jeden dzień dłużej, chyba że nie byłoby już czym rządzić bo by Polskę rozkradli i sprzedali merkelowej i timmermansom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...bardzo słuszna decyzja samorządowców. Lublin nie jest gorszy i posiada prawo do pochwalenia się własnym "Misiewiczem"! Nienachalnie inteligentny, ale swój i to w zupełności wystarczy do CV tego "geniusza"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem co on wie o kulturze co ostatnio przeczytał i na jakim koncercie był . Rozumiem po przeczytaniu CV że raczej niewiele więc aby zobaczyć coś interesującego to znów trzeba będzie dostolicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietam jak uczył mnie religi...wiekszego chama i prostaka to nie widziałem. Z kulturą to on nic wspolnego nie ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
D. Tusk w expose "Przysięgam. Wyrzucę każdego ministra, który przyjdzie z propozycją podwyżki podatku. Potem podnosił różne podatki 23 ×.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość inteligentny inaczej, Ci co go osadzili na tak widocznym stołku powinni dokładniej przyjżeć się osobie kandydata. Kulturalnie na pewno nie będzie ale głupio napewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno powołany p. Miskur raczej bardziej był odpowiednią osobą, żeby zarządzać taką instytucją, nawet patrząc na jego doświadczenie zawodowe, poza tym jest pełen klasy i kultury a przede wszystkim ma szacunek do ludzi. Po co taka zmiana teraz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietam jak uczył mnie religi...wiekszego chama i prostaka to nie widziałem. Z kulturą to on nic wspolnego nie ma!
 też chodziłem do chemika. pamietam, jak religii nauczał i jak ze szkołą się rozstał. Wszedzie gdzie pracował to długo mejesca nie zagrzał, nic go życie nie nauczyło, zawsze taki sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...